Darmowa dostawa od 250 zł

Reklamacje

1. www.uprogunatury.pl jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: BIONLY JAKUB Wawrzak, ul. Warmińska 20/4, 54-110 Wrocław, kontakt@uprogunatury.pl. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

3. Reklamacja produktów spożywczych uregulowana jest na mocy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (DzU z 2002r. Nr. 141, poz. 1176 ze zm.). Zawiadomienie o niezgodności towaru z umową należy złożyć bezpośrednio w sklepie (wiadomość e-mail, osobiście) w ciągu 3 dni od momentu odebrania przesyłki od kuriera lub samodzielnego odebrania w punkcie odbioru. Zawiadomienie musi być złożone przed upływem daty przydatności do spożycia (jest to ograniczenie bezwzględne). Przekroczenie terminów sprawia, że wszelkie roszczenia Klienta stają się bezzasadne. 

4. Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (DzU z 2002r. Nr. 141, poz. 1176 ze zm.). wprowadza dwa łączne warunki odpowiedzialności sprzedawcy: dostarczony towar jest niezgodny z umową, a niezgodność ta istniała w chwili wydania towaru. 

5. Sklep www.uprogunatury.pl w pierwszej kolejności proponuje wymianę towaru na pełnowartościowy lub jego naprawę. Jest to realizowane nieodpłatnie. Jeśli to rozwiązanie nie jest możliwe, następuje odstąpienie od zawartej umowy oraz zwrot 100% zapłaconej ceny. Sklep dokłada wszelkich starań, aby wszystkie reklamacje zostały rozwiązane w możliwie jak najkrótszym terminie. 

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24h

Bezpieczne zakupy

Płatności online chronione certyfikatem SSL