Darmowa dostawa od 250 zł

Płatności i dostawa

Sposoby płatności

PŁATNOŚCI

W sklepie www.uprogunatury.pl możliwa jest płatność na poniżej wymienione sposoby:

1. Przelew bezpośredni na konto bankowe:  

Numer konta: 93 1050 1575 1000 0097 1081 4444

BIONLY Jakub Wawrzak

ul. Warmińska 20/4

54-110 Wrocław

  • Zapłatę za zamówienie należy przelać na wyżej wymienione konto bankowe po złożeniu zamówiena. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania środków (dotyczy dni roboczych) oraz niezwłocznie przekazane wybranemu przewoźnikowi. 

2. Płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24

  • Zapłatę za zamówienie można dokonać za pośrednictwem systemu Przelewy24 przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Serwis Przelewy24 udostępnia płatności internetowe za pomocą szybkiego przelewu, karty kredytowej oraz systemu płatności BLIK. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania środków (dotyczy dni roboczych) oraz niezwłocznie przekazane wybranemu przewoźnikowi.

3. Płatność za pobraniem 

  • Zapłatę za zamówienie należy dokonać u kuriera, który dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. W takiej sytuacji niezbędne jest, aby posiadać wyliczoną kwotę do zapłaty lub kartę płatniczą (jeśli dany przewoźnik udostępnia możliwość płatności bezgotówkowej). Szczegółowy cennik usług kurierskich „za pobraniem” widoczny jest w akapicie „formy dostawy”. Bez należnej zapłaty kurier nie wyda zamówionej przesyłki adresatowi. Przy wyborze płatności za pobraniem dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (dotyczy dni roboczych) oraz niezwłocznie przekazane wybranemu przewoźnikowi.

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

Paczkomaty (dostawa w ciągu 24h od momentu wysłania):

Do 25 kg 14,90 zł

Pobranie: + 4 zł 

INPOST Kurier (dostawa w ciągu 24h od momentu wysłania):

Do 25 kg 13,90 zł

Pobranie: +5 zł

Kurier DPD (dostawa w ciągu 24h od momentu wysłania):

Do 25 kg 18,90 zł

Pocztex Kurier (dostawa w ciągu 48h od momentu wysłania):

Do 25 kg 18,90 zł

DOSTAWA GRATIS przez: Paczkomaty Inpost, INPOST Kurier, DPD, Pocztex Kurier  ZA ZAKUPY POWYŻEJ 250 zł

SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

  1. Dostawa w sklepie uprogunatury.pl jest darmowa dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 250zł. Po przekroczeniu tej kwoty zamówienie zostanie wysłane za pośrednictwem INPOST Kurier. Zamówienie dostanie doręczone w 24 godziny od momentu wysłania (w dni robocze). Zamówienia wysłane w piątek, są doręczane w poniedziałki. 

2. We wszystkich innych sytuacjach (zamówienia poniżej 250 zł), opłata jest uzależniona od danego przewoźnika. Koszt i czas dostawy został przedstawiony powyżej. 

2. Proces realizacji zamówienia w sklepie uprogunatury.pl wynosi od 1 do 5 dni roboczych, liczonych od momentu złożenia zamówienia (zamówienia za pobraniem) lub od momentu dokonania płatności bądź zaksięgowania środków na koncie sklepu (zamówienia z przedpłatą). Do tego czasu należy dodać czas dostawy przez przewoźnika (najczęściej maksymalnie 24 godziny od momentu zabrania paczki przez przewoźnika). Możliwe jest wydłużenie czasu realizacji zamówienia (problem z dostępnością danego produktu, okres urlopowy, długi weekend, okres przedświąteczny). Wówczas czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 8 dni, a Klient jest o tym informowany. Dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca, ale zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, 

3. Odbiór osobisty  – czas realizacji 1 dzień roboczy

W sklepie uprogunatury.pl możliwy jest odbiór osobisty zamówienia. 

Zamówienie należy złożyć w serwisie uprogunatury.pl. Aby odebrać je samodzielnie, należy w koszyku wybrać „odbiór osobisty” jako sposób dostawy. 

Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na e-mail oraz wiadomość SMS, że zamówienie jest „gotowe do odbioru”. Po otrzymaniu takich wiadomości, można udać się po odbiór zamówienia.

Godziny otwarcia i adres punktu odbioru towaru:

Poniedziałek: 09:00-18:00
Wtorek: 09:00-18:00
Środa: 09:00-18:00
Czwartek: 09:00-18:00
Piątek: 09:00-18:00

Sobota: 09:00-14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Adres: 

Sklep U PROGU NATURY

(Pasaż Królewiecki, parter)

Ul. Warmińska 20/4

54-110 Wrocław

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24h

Bezpieczne zakupy

Płatności online chronione certyfikatem SSL