Poznajmy się

U PROGU NATURY

SLOW FOOD MARKET

Jesteśmy entuzjastami dobrego jedzenia, jedzenia które poza wyjątkowymi walorami smakowymi jest przede wszystkim zdrowe. Chcemy, aby każdy z Was będąc U PROGU NATURY rzeczywiście znalazł się u progu wyboru tego co najlepsze dała nam natura.

Nasz sklep to miejsce, w którym wyszukujemy dla Was najlepsze i unikalne smaki Polski, a przede wszystkim naszego regionu. Większość produktów pochodzi z małych, lokalnych gospodarstw i manufaktur, które ponad wszystko stawiają na najwyższą jakość opartą na tradycyjnych metodach wytwarzania.

Bogaty wybór wyrobów regionalnych i tradycyjnych uzupełnia szeroka gama certyfikowanych produktów ekologicznych. W sklepie U PROGU NATURY nie musicie martwić się o skład – dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy dostępny u nas produkt zawierał wyłącznie naturalne składniki.

Odwiedź nas, aby przekonać się o niepowtarzalnym smaku i jakości naszych produktów, których nie znajdziesz w innych sklepach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i promocjami polub nas na facebooku

Godziny otwarcia

Zapraszamy!

Poniedziałek

9.00 - 20.00

Wtorek

9.00 - 20.00

Środa

9.00 - 20.00

Czwartek

9.00 - 20.00

Piątek

9.00 - 20.00

Sobota

9.00 - 19.00

Niedziela

9.00 - 17.00

Produkty regionalne

Dostępne w naszym sklepie produkty Slow Food to wyroby produkowane w oparciu o tradycyjne receptury, które potrzebują dużo czasu i pasji by uzyskać odpowiedni smak. Większość pochodzi z wiejskich okolic Dolnego Śląska, co gwarantuje świeżość i najwyższą jakość.

Produkty ekologiczne

Nasza oferta BIO to szeroki wachlarz produktów pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych - produkowane bez stosowania sztucznych nawozów i pestycydów. Są to więc wyroby w pełni wolne od wszelkiej chemii i GMO.

Profesjonalizm i atmosfera

Chcemy być dla Was zaufanym miejscem codziennych zakupów, gdzie poza przyjazną atmosferą i wyjątkowymi produktami otrzymacie fachową poradę i informacje o każdym z nich.